| Osa numero | HM53-40360VLF |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 36.5µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 10.2A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 18.3 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 1.535" Dia x 0.661" W (39.00mm x 16.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 800NH 15A 2.5 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.1UH 14A 3 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.1UH 14A 3 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.6UH 8A 4 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.6UH 8A 4 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.8UH 15A 3.5 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.8UH 15A 3.5 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.9UH 10A 5.1 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.9UH 10A 5.1 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 2UH 8.5A 4.8 MOHM TH
Varastossa: 0