| Osa numero | OPA729GD |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | LED Module |
| Väri | Green |
| CCT (K) | - |
| Aallonpituus | 530nm |
| kokoonpano | Linear Light Strip |
| Flux @ Current / Temperature - Testi | 480 lm (Typ) |
| Nykyinen - Testi | 700mA |
| Lämpötila - Testi | 25°C |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 18V |
| Lumens / Watt @ Nykyinen - Testi | 38 lm/W |
| Nykyinen - Max | - |
| CRI (värintoistoindeksi) | - |
| Katselukulma | 40° |
| ominaisuudet | With Connector |
| Koko / ulottuvuus | 127.00mm L x 29.21mm W |
| Korkeus | 7.62mm |
| Valoa lähettävä pinta (LES) | - |
| Linssityyppi | Domed |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP
Varastossa: 1750
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP
Varastossa: 141
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP
Varastossa: 118
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP
Varastossa: 1050
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 2MHZ 8SOIC
Varastossa: 0