| Osa numero | PV375USB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Inverter |
| Jännite - lähtö | 120VAC |
| Jännite - Syöttö | 12VDC |
| AC-lähtöliitännät | 2 |
| Liitin - AC-lähtö | NEMA 5-15R |
| Liitin - Jännite Tulo | Battery Cables, Cigarette Lighter Plug |
| Teho - ulostulo jatkuva | 375W |
| Teho - ulostulovirta | 750W |
| Etäkäyttömahdollisuus | No |
| Alue käytössä | - |
| Koko | 5.96" L x 4.17" W x 2.36" H (151.4mm x 105.9mm x 59.9mm) |
| ominaisuudet | USB Port(s) |
Valmistaja: Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus: VARISTOR 470V 400A 3225
Varastossa: 1000
Valmistaja: Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus: VARISTOR 470V 1.2KA 4032
Varastossa: 0
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: HEAVY DUTY INV DC TO AC 4 OUTLET
Varastossa: 0