| Osa numero | TPS6735IP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| toiminto | Step-Up, Step-Down |
| Lähdön kokoonpano | Negative |
| topologia | Buck |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 4V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 6.2V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | -5V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 200mA |
| Taajuus - Kytkentä | 160kHz |
| Synkroninen tasasuuntaja | No |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-PDIP |
Valmistaja: Excelitas Technologies
Kuvaus: ADAPTERBOARD DIGIPILES
Varastossa: 5
Valmistaja: Excelitas Technologies
Kuvaus: ADAPTERBOARD CALIPILE
Varastossa: 14
Valmistaja: Fluke Electronics
Kuvaus: A680501054 SHUNT 1 A AC/DC
Varastossa: 0
Valmistaja: Fluke Electronics
Kuvaus: 100/500A FLUKE 1760
Varastossa: 0
Valmistaja: Fluke Electronics
Kuvaus: A680501048 CURRENT PROBE 50A/5A
Varastossa: 0
Valmistaja: Fluke Electronics
Kuvaus: A680501050 CURRENT PROBE 200/20A
Varastossa: 0
Valmistaja: Fluke Electronics
Kuvaus: A680501049 CURRENT PROBE 10/1A A
Varastossa: 0
Valmistaja: Fluke Electronics
Kuvaus: 3000/6000A FLUKE 1760
Varastossa: 0
Valmistaja: Fluke Electronics
Kuvaus: 3000/6000A FLUKE 1760 THIN FLEXI
Varastossa: 0