| Osa numero | TPS54262MPWPREP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| toiminto | Step-Down |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| topologia | Buck |
| Tulostyyppi | Adjustable |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 3.6V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 48V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 0.8V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | 18V |
| Nykyinen - lähtö | 2A |
| Taajuus - Kytkentä | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Synkroninen tasasuuntaja | No |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | - |
| Pakkaus / kotelo | - |
| Toimittajan laitepaketti | - |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 0.5A 10MSOP
Varastossa: 630
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BCK ADJ 14A SYNC 28HTSSOP
Varastossa: 459
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 0.5A 10MSOP
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BCK ADJ 14A SYNC 28HTSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BCK ADJ 14A SYNC 28HTSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BCK ADJ 14A SYNC 28HTSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 0.5A 10MSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL BOARD FOR TPS54020
Varastossa: 3
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL MODULE FOR TPS5401-708
Varastossa: 26
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVALUATION MODULE FOR TPS54010
Varastossa: 11