| Osa numero | TPS2384APAPR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Controller (PSE) |
| Kanavien määrä | 4 |
| Teho - Max | 15.4W |
| Sisäiset kytkimet | Yes |
| Auxiliary Sense | No |
| Standardit | 802.3af (PoE) |
| Jännitteensyöttö | 44 V ~ 57 V |
| Nykyinen - tarjonta | 10mA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | 64-TQFP Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 64-HTQFP (10x10) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL MODULE FOR TPS2001CDGN-635
Varastossa: 94
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PWR SW USB 2A 1CH 8MSOP
Varastossa: 512
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PWR SW USB 2.9A 1CH 8VSSOP
Varastossa: 5000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PWR SW USB 2.87A 1CH 8MSOP
Varastossa: 452
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PWR SW USB 2.87A 1CH 8MSOP
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PWR SW USB 2.9A 1CH 8VSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PWR SWITCH USB 10SON
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PWR SW USB 2.9A 1CH 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PWR SW USB 2.9A 1CH 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PWR SW USB 2.87A 1CH 8MSOP
Varastossa: 0