| Osa numero | TPIC6C596D |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Logiikkatyyppi | Shift Register |
| Tulostyyppi | Open Drain |
| Elementtien määrä | 1 |
| Elementtien määrä bittiä kohti | 8 |
| toiminto | Serial to Parallel, Serial |
| Jännitteensyöttö | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LIN PHYSICAL INTERFACE 8-SOIC
Varastossa: 9975
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LIN PHYSICAL INTERFACE 8-SOIC
Varastossa: 7500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LIN PHYSICAL INTERFACE 8-SOIC
Varastossa: 12500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LIN PHYSICAL INTERFACE 8-SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MOTOR DRIVER PAR 20SOPWRPAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MOTOR DRIVER PAR 20SOPWRPAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MOTOR DRIVER PAR 20SOPWRPAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: 4X10G LR4 TOSA QSP+ COMPATIBLE
Varastossa: 0