| Osa numero | TLV5638MDREP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 12 |
| D / A-muuntimien määrä | 2 |
| Asettumisaika | 7µs |
| Tulostyyppi | Voltage - Buffered |
| Differentiaaliulostulo | No |
| Dataliitäntä | SPI |
| Viitetyyppi | External, Internal |
| Jännitesyöttö, analoginen | 2.7 V ~ 3.3 V, 5V |
| Jännite, digitaalinen | 2.7 V ~ 3.3 V, 5V |
| INL / DNL (LSB) | ±1.7, ±0.4 |
| Arkkitehtuuri | String DAC |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP 6KHZ RR SC-70-5
Varastossa: 2250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP 8KHZ RR 8-VSSOP
Varastossa: 1500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP CMOS RR 8KHZ 8VSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP 6KHZ RR SC-70-5
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8-BIT 35MSPS LP A/D 28-TSSOP
Varastossa: 79
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8-BIT 35MSPS LP A/D 28-TSSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8-BIT 35MSPS LP A/D 28-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT PAR 35M 28TSSOP
Varastossa: 0