| Osa numero | TLV3501AIDBVT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | General Purpose |
| Elementtien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | CMOS, Push-Pull, Rail-to-Rail, TTL |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V |
| Jännite - Syöttöerotus (maksimi) | 6.5mV @ 5.5V |
| Nykyinen - Input Bias (Max) | 10pA @ 5.5V |
| Nykyinen - ulostulo (tyyppi) | - |
| Nykyinen - Leveä (Max) | 5mA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 70dB CMRR, 100dB PSRR |
| Erotusviive (maksimi) | 10ns |
| hystereesi | 6mV |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | SOT-23-6 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-6 |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC COMP 4.5NS R-R HS 8-SOIC
Varastossa: 9975
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC COMPARATOR 4.5NS R-R HS 8SOIC
Varastossa: 909
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC COMPARATOR 4.5NS R-R SOT23-6
Varastossa: 6000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC COMP 4.5NS R-R HS SOT23-6
Varastossa: 1500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC COMP 4.5NS R-R HS SOT23-6
Varastossa: 12000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC COMP 4.5NS R-R HS SOT23-6
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC COMPARATOR 4.5NS R-R SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC COMP 4.5NS R-R HS 8-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC COMP 4.5NS R-R HS SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC COMP 4.5NS R-R HS 8-SOIC
Varastossa: 0