| Osa numero | TLV2352IPWR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Differential |
| Elementtien määrä | 2 |
| Tulostyyppi | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 2 V ~ 8 V |
| Jännite - Syöttöerotus (maksimi) | 5mV @ 5V |
| Nykyinen - Input Bias (Max) | 5pA @ 5V |
| Nykyinen - ulostulo (tyyppi) | 20mA |
| Nykyinen - Leveä (Max) | 400µA |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Erotusviive (maksimi) | - |
| hystereesi | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | 8-TSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 65KHZ RRO SOT23-5
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 8SOIC
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP DUAL RR 8-VSSOP
Varastossa: 250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 8VSSOP
Varastossa: 1500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP DUAL RR 8-VSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP 3MHZ 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 65KHZ RRO SOT23-5
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP 3MHZ 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP 3MHZ 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: TLV170 36V CMOS OP AMP
Varastossa: 0