| Osa numero | TLV1544CPWRG4 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 10 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 87k |
| Tulojen määrä | 4 |
| Syötteen tyyppi | Single Ended |
| Dataliitäntä | SPI |
| kokoonpano | MUX-S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | External |
| Jännitesyöttö, analoginen | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Jännite, digitaalinen | 2.7 V ~ 5.5 V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Pakkaus / kotelo | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-TSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10BIT 200KSPS AD S/O 16-TSSOP
Varastossa: 59
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10BIT 200KSPS AD S/O 16-TSSOP
Varastossa: 360
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10BIT 200KSPS AD S/O 16-SOIC
Varastossa: 2360
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10BIT 200KSPS AD S/O 20-SOIC
Varastossa: 1825
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8-CH 10BIT SERIAL A/D 20-SOIC
Varastossa: 114
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10BIT 200KSPS AD S/O 16-TSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10BIT 200KSPS AD S/O 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10BIT 200KSPS AD S/O 16-TSSOP
Varastossa: 0