| Osa numero | TLC555CD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | 555 Type, Timer/Oscillator (Single) |
| Kreivi | - |
| Taajuus | 2.1MHz |
| Jännitteensyöttö | 2 V ~ 15 V |
| Nykyinen - tarjonta | 360µA |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 10MHZ 8DIP
Varastossa: 0