| Osa numero | TLC5540IPWR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 8 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 40M |
| Tulojen määrä | 1 |
| Syötteen tyyppi | Single Ended |
| Dataliitäntä | Parallel |
| kokoonpano | S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | Flash |
| Viitetyyppi | External |
| Jännitesyöttö, analoginen | 5V |
| Jännite, digitaalinen | 5V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 24-TSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT SW-CAP 11CH 20-PLCC
Varastossa: 3000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT SW-CAP 11CH 20-PLCC
Varastossa: 3000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT SW-CAP 11CH 20-DIP
Varastossa: 2620
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT SW-CAP 11CH 20-SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT SW-CAP 11CH 20-PLCC
Varastossa: 0