| Osa numero | TLC5540CPWRG4 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Bittien määrä | 8 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 40M |
| Tulojen määrä | 1 |
| Syötteen tyyppi | Single Ended |
| Dataliitäntä | Parallel |
| kokoonpano | S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | Flash |
| Viitetyyppi | External |
| Jännitesyöttö, analoginen | 5V |
| Jännite, digitaalinen | 5V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Pakkaus / kotelo | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 24-TSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT 20MSPS HS 24SO
Varastossa: 6000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8BIT 20MSPS AD SING CH 24SO
Varastossa: 495
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC HI-SPD 8-BIT 24SO
Varastossa: 41
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8-BIT HS A/D CONV 24-TSSOP
Varastossa: 100
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT PAR 20M 24SO
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT PAR 20M 24SO
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 8BIT 20MSPS HS 24-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8BIT 20MSPS AD SING CH 24SO
Varastossa: 0