| Osa numero | TLC541INS |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Bittien määrä | 8 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 40k |
| Tulojen määrä | 11 |
| Syötteen tyyppi | Single Ended |
| Dataliitäntä | SPI |
| kokoonpano | MUX-S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | External, Internal |
| Jännitesyöttö, analoginen | 5V |
| Jännite, digitaalinen | 5V |
| ominaisuudet | Selectable Address |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-SO |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 10MHZ 8DIP
Varastossa: 0