| Osa numero | TLC320AD545IPT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Data/Fax |
| Dataliitäntä | Serial |
| Resoluutio (bittiä) | 16 b |
| ADC / DAC: n määrä | 1 / 1 |
| Sigma Delta | Yes |
| S / N-suhde, ADC / DAC (db) Typ | 80 / 78 |
| Dynaaminen alue, ADC / DAC (db) Typ | 80 / 80 |
| Jännitesyöttö, analoginen | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Jännite, digitaalinen | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 48-LQFP |
| Toimittajan laitepaketti | 48-LQFP (7x7) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AUDIO BAND CODEC 14BIT 28PLCC
Varastossa: 750
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC BANDWITH CODEC 1-CH 28-PLCC
Varastossa: 456
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 14 BIT AIC AUDIO CODEC 28PLCC
Varastossa: 370
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC BANDWITH CODEC 1-CH 28-PLCC
Varastossa: 1406
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC BANDWITH CODEC 1-CH 64-LQFP
Varastossa: 1280
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 14 BIT AIC AUDIO CODEC 64LQFP
Varastossa: 1120
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 14 BIT AIC AUDIO CODEC 64LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AUDIO BAND CODEC 14BIT 28PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC BANDWITH CODEC 1-CH 64 LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AUDIO BAND CODEC 14BIT 28PLCC
Varastossa: 0