| Osa numero | TL499ACPSR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| toiminto | Step-Up |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| topologia | Boost |
| Tulostyyppi | Adjustable |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 1V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 10V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 2.9V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | 30V |
| Nykyinen - lähtö | 1A (Switch) |
| Taajuus - Kytkentä | - |
| Synkroninen tasasuuntaja | No |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SO |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC REG CTRLR BCK/PSH-PULL 16SOIC
Varastossa: 0