| Osa numero | THS4121CD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | Differential |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | Differential |
| Slew Rate | 55 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | - |
| -3db kaistanleveys | 100MHz |
| Nykyinen - tulovirta | 1.2pA |
| Jännite - Syöttöerotus | 3mV |
| Nykyinen - tarjonta | 11mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 100mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 3 V ~ 3.5 V, ±1.5 V ~ 1.75 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10BIT 6MSPS HS ADC 32-TSSOP
Varastossa: 7130
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10-BIT HS SAMP A/D 32-TSSOP
Varastossa: 7130
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10 BIT QUAD ADC FIFO 32-TSSOP
Varastossa: 67
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 10BIT PAR 6M 32TSSOP
Varastossa: 5152
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10BIT 6MSPS HS ADC 32-TSSOP
Varastossa: 4000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DUAL 8BIT 40 MSPS A/D 48-TQFP
Varastossa: 192
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10BIT 6MSPS HS ADC 32-TSSOP
Varastossa: 1610
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 10BIT 6MSPS HIGH ADC 32-TSSOP
Varastossa: 150