| Osa numero | TAS5103DAP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Class D |
| Tulostyyppi | 2-Channel (Stereo) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 15W x 2 @ 8 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 8 V ~ 23 V |
| ominaisuudet | Digital PWM Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 32-HTSSOP |
| Pakkaus / kotelo | 32-TSSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DIGITAL AUDIO PWM PROC 48TQFP
Varastossa: 4
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL MODULE FOR TAS5010/TAS5112
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL MODULE FOR TAS5001/TAS5122
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DIGITAL AUDIO PWM PROC 48TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DIGITAL AUDIO PWM PROC 48TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DIGITAL AUDIO PWM PROC 48TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DIGITAL AUDIO PWM PROC 48TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DIGITAL AUD PWM PROC 48-TQFP
Varastossa: 0