Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) Logiikka - portit ja vaihtosuuntaajat SN74LVC2G14DBVR
Texas Instruments SN74LVC2G14DBVR
Osa numero
SN74LVC2G14DBVR
Valmistaja
Texas Instruments
Kuvaus
IC INVERTER DUAL SHMT-T SOT-23-6
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Logiikka - portit ja vaihtosuuntaajat
Texas Instruments
Tuoteparametri
Osa numero SN74LVC2G14DBVR
Osan tila Active
Logiikkatyyppi Inverter
Piirien määrä 2
Tulojen määrä 2
ominaisuudet Schmitt Trigger
Jännitteensyöttö 1.65 V ~ 5.5 V
Nykyinen - Leveä (Max) 10µA
Nykyinen - Suuri, matala 32mA, 32mA
Logiikan taso - matala 0.3 V ~ 1.4 V
Logiikan taso - korkea 1.4 V ~ 3.7 V
Maksimoitumisviive @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C