| Osa numero | SN74F74DR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| toiminto | Set(Preset) and Reset |
| Tyyppi | D-Type |
| Tulostyyppi | Differential |
| Elementtien määrä | 2 |
| Elementtien määrä bittiä kohti | 1 |
| Kellotaajuus | 145MHz |
| Maksimoitumisviive @ V, Max CL | 5.8ns @ 5V, 50pF |
| Trigger-tyyppi | Positive Edge |
| Nykyinen - Suuri, matala | 1mA, 20mA |
| Jännitteensyöttö | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Nykyinen - lepotilassa | 16mA |
| Tulo kapasitanssi | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 200MA SOT23
Varastossa: 3000
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 200MA SOT23
Varastossa: 15000
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 200MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 230MA SOT-323
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 200MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 200MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 230MA SOT-323
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 200MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 230MA SOT-323
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 200MA SOT23
Varastossa: 0