| Osa numero | SN74AHC123AMDREP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Logiikkatyyppi | Monostable |
| Itsenäiset piirit | 2 |
| Schmitt Trigger Input | Yes |
| Etenemisviive | 7.5ns |
| Nykyinen - Suuri, matala | 8mA, 8mA |
| Jännitteensyöttö | 2 V ~ 5.5 V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC
Varastossa: 8900
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC
Varastossa: 8900
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TVSOP
Varastossa: 8000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TVSOP
Varastossa: 8000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TSSOP
Varastossa: 6000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC
Varastossa: 5000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC
Varastossa: 3308
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SSOP
Varastossa: 10000