| Osa numero | SN65472DEP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Driver |
| protokolla | - |
| Ohjaimien / vastaanottimien määrä | 2/0 |
| duplex | - |
| Vastaanottimen hystereesi | - |
| Datanopeus | - |
| Jännitteensyöttö | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL BOARD FOR SN6505A DRIVER
Varastossa: 8
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVALUATION BOARD SN6501
Varastossa: 5
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC XFRMR DRVR NCH 350MA SOT23-5
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG CONV PWR SUPPLIES SOT23-5
Varastossa: 36000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG CONV PWR SUPPLIES SOT23-5
Varastossa: 16000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC TRANSFORMER DRIVER SOT23-6
Varastossa: 1250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC TRANSFORMER DRIVER 6SOT-23
Varastossa: 0