| Osa numero | REF3112AIDBZRG4 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Viitetyyppi | Series |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 1.25V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 10mA |
| Toleranssi | ±0.2% |
| Lämpötilan kerroin | 20ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | 17µVp-p |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | 24µVrms |
| Jännite - Syöttö | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Nykyinen - tarjonta | 135µA |
| Nykyinen - katodi | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SERIES 1.25V SOT23-3
Varastossa: 3500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: SERIES VOLTAGE REFERENCE
Varastossa: 3000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V SOT23-3
Varastossa: 3000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SERIES 1.25V SOT23-3
Varastossa: 3000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V SOT23-3
Varastossa: 250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SERIES 1.25V SOT23-3
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V SOT23-3
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SERIES 1.25V SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SERIES 1.25V SOT23-3
Varastossa: 0