| Osa numero | PLL1707DBQRG4 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | PLL Multi-Clock Generator |
| PLL | Yes |
| panos | CMOS, Crystal |
| ulostulo | CMOS |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:6 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/No |
| Taajuus - maks | 36.864MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No |
| Jännitteensyöttö | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-SSOP/QSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MLT-CLK GENERATR DUAL 20-QSOP
Varastossa: 66
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MLT-CLK GENERATR DUAL 20-QSOP
Varastossa: 62
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MULTI-CLOCK GENERATOR 20-SSOP
Varastossa: 4810
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MULTI-CLOCK GENERATOR 20-SSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AUDIO CLOCK 20-SSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PLL MULTI-CLK GEN DUAL 20QSOP
Varastossa: 1950
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PLL MULTI-CLK GEN DUAL 20QSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MULTI-CLOCK GENERATOR 20-SSOP
Varastossa: 0