| Osa numero | OPA552PA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | General Purpose |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 24 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | 12MHz |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 20pA |
| Jännite - Syöttöerotus | 1mV |
| Nykyinen - tarjonta | 7mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 200mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 8 V ~ 60 V, ±4 V ~ 30 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-PDIP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP
Varastossa: 1750
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP
Varastossa: 141
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP
Varastossa: 118
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP
Varastossa: 1050
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 2MHZ 8SOIC
Varastossa: 0