| Osa numero | LP3907SQ-PFX6W/NOPB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| topologia | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) |
| toiminto | Any Function |
| Lähdöiden määrä | 4 |
| Taajuus - Kytkentä | 2.1MHz |
| Jännite / virta - lähtö 1 | 1V, 1A |
| Jännite / virta - lähtö 2 | 3.3V, 600mA |
| Jännite / virta - lähtö 3 | 2.65V, 300mA |
| w / LED-ohjain | No |
| w / Ohjaaja | No |
| w / Sequencer | Yes |
| Jännitteensyöttö | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-WQFN (4x4) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVAL FOR LP3907
Varastossa: 6
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG QD BUCK/LINEAR SYNC 24QFN
Varastossa: 5000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG QD BUCK/LINEAR SYNC 24QFN
Varastossa: 4000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG QD BUCK/LINEAR SYNC 24QFN
Varastossa: 3747
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG QD BUCK/LINEAR SYNC 24QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG QD BUCK/LINEAR SYNC 24QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG QD BUCK/LINEAR SYNC 24QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG QD BUCK/LINEAR SYNC 24QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG QD BUCK/LINEAR SYNC 24QFN
Varastossa: 0