| Osa numero | LMP7702MMX |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Vahvistintyyppi | General Purpose |
| Piirien määrä | 2 |
| Tulostyyppi | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.1 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | 2.5MHz |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 0.2pA |
| Jännite - Syöttöerotus | 37µV |
| Nykyinen - tarjonta | 1.7mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 86mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 12 V, ±1.35 V ~ 6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-VSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 2.5MHZ RRO 8SOIC
Varastossa: 233
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 2.5MHZ RRO 8SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP PREC COMP W/REF 8VSSOP
Varastossa: 7000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP PREC COMP W/REF 8VSSOP
Varastossa: 500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP PREC COMP W/REF 8SOIC
Varastossa: 1235
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC COMP/REF PREC ADJ HYST 8-SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP PREC COMP W/REF 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP PROGRAM AFE 14SOIC
Varastossa: 334
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVAL FOR LMP7312
Varastossa: 10
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP PROGRAM AFE 14-SOIC
Varastossa: 0