| Osa numero | LMC6484AIM |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| Vahvistintyyppi | General Purpose |
| Piirien määrä | 4 |
| Tulostyyppi | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.3 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | 1.5MHz |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 0.02pA |
| Jännite - Syöttöerotus | 110µV |
| Nykyinen - tarjonta | 2.6mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 30mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 3 V ~ 15.5 V, ±1.5 V ~ 7.75 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 14-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP 1.3MHZ RRO DIESALE
Varastossa: 9180
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 350KHZ 8SOIC
Varastossa: 659
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 1.3MHZ RRO 8DIP
Varastossa: 575
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 1.3MHZ RRO 8DIP
Varastossa: 159
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP BUFFER 9 CHANNEL 48-TSSOP
Varastossa: 0