| Osa numero | LM63DIMAX/NOPB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| toiminto | Fan Control, Temp Monitor |
| Anturityyppi | Internal and External |
| Tunneilämpötila | 0°C ~ 125°C |
| tarkkuus | ±3°C |
| topologia | ADC (Sigma Delta), Comparator, Fan Speed Control, Register Bank |
| Tulostyyppi | 2-Wire SMBus |
| Lähtöhälytys | Yes |
| Lähtö tuuletin | Yes |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC TEMP SENSOR REMOTE FAN 8-SOIC
Varastossa: 403
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC TEMP SENSOR DIG W/FAN 8-SOIC
Varastossa: 0