| Osa numero | LM614CWMX |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Vahvistintyyppi | General Purpose |
| Piirien määrä | 4 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 0.7 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | 800kHz |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 10nA |
| Jännite - Syöttöerotus | 1.5mV |
| Nykyinen - tarjonta | 450µA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 25mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 4 V ~ 36 V, ±2 V ~ 18 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: SENSOR TEMP ANLG VOLT SOT-23-3
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: SENSOR TEMP ANLG VOLT SOT-23-3
Varastossa: 12000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: SENSOR TEMP ANLG VOLT SOT-23-3
Varastossa: 12000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: SENSOR TEMP ANLG VOLT TO-92-3
Varastossa: 11785
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: SENSOR TEMP ANLG VOLT TO-92-3
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: SENSOR TEMP ANLG VOLT SOT-23-3
Varastossa: 0