| Osa numero | LM5166DRCT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| toiminto | Step-Down |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| topologia | Buck |
| Tulostyyppi | Adjustable |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 3V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 65V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 1.23V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | 65V |
| Nykyinen - lähtö | 500mA |
| Taajuus - Kytkentä | 50kHz ~ 600kHz |
| Synkroninen tasasuuntaja | Yes |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 10-VSON (3x3) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DVR HALF-BRIDGE HV 8SOPWRPAD
Varastossa: 86
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DRIVER HALF-BRIDGE HV 8SOPWR
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DVR HALF-BRIDGE HV 8-SOIC
Varastossa: 2354
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DVR HALF-BRIDGE HV 8-SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Varastossa: 0