| Osa numero | LM4951ASDBD |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Vahvistintyyppi | Class AB |
| Tulostyyppi | 1-Channel (Mono) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 1.8W x 1 @ 8 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 2.7 V ~ 9 V |
| Hallintatyyppi | Fully Populated |
| Käytetty IC / osa | LM4951A |
| Toimitettu sisältö | Board(s) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 1.6W AB 10MSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR .675W AB 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR .675W MONO 8SON
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR .675W AB 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 1.6W MONO 10SON
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 1.6W AB 10MSOP
Varastossa: 0