| Osa numero | LM4857GR |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Class AB |
| Tulostyyppi | 2-Channel (Stereo) with Mono and Stereo Headphones |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 1.6W x 2 @ 4 Ohm; 75mW x 2 @ 32 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 2.7 V ~ 5.5 V |
| ominaisuudet | 3D, Depop, I²C, Mute, Shutdown, Thermal Protection, Volume Control |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 49-MicroArray |
| Pakkaus / kotelo | 49-VFBGA |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 5000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 4000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 1000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 0