| Osa numero | LM431ACM |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| Viitetyyppi | Shunt |
| Tulostyyppi | Adjustable |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 2.495V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | 37V |
| Nykyinen - lähtö | 100mA |
| Toleranssi | ±2.2% |
| Lämpötilan kerroin | 50ppm/°C Typical |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | - |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Jännite - Syöttö | - |
| Nykyinen - tarjonta | - |
| Nykyinen - katodi | 1mA |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 5000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 4000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 1000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 0