| Osa numero | LM358ADRG4 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | General Purpose |
| Piirien määrä | 2 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 0.3 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | 700kHz |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 20nA |
| Jännite - Syöttöerotus | 2mV |
| Nykyinen - tarjonta | 1mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 30mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 3 V ~ 32 V, ±1.5 V ~ 16 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVALUATION LM3500TL-16
Varastossa: 20
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVALUATION LM3501TL-16
Varastossa: 1