| Osa numero | LM3508TLEV |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 20mA |
| Lähdöt ja tyyppi | 1, Non-Isolated |
| Jännite - lähtö | 17V |
| ominaisuudet | Dimmable |
| Jännite - Syöttö | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Toimitettu sisältö | Board(s) |
| Käytetty IC / osa | LM3508 |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVALUATION LM3500TL-16
Varastossa: 20
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVALUATION LM3501TL-16
Varastossa: 1