| Osa numero | LM3402EVAL |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 500mA |
| Lähdöt ja tyyppi | 1, Non-Isolated |
| Jännite - lähtö | 4V |
| ominaisuudet | Dimmable |
| Jännite - Syöttö | 6 V ~ 42 V |
| Toimitettu sisältö | Board(s) |
| Käytetty IC / osa | LM3402 |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRVR CTRLR DIM 1A 8VSSOP
Varastossa: 4000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRVR CTRLR DIM 1A 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD DEMO FOR LM3402
Varastossa: 4
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL BOARD FOR LM3402HV
Varastossa: 2
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL BOARD FOR LM3401
Varastossa: 19
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD DEMO LM3401
Varastossa: 1