| Osa numero | LM2852YMXAX-3.3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| toiminto | Step-Down |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| topologia | Buck |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 2.85V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 5.5V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 3.3V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 2A |
| Taajuus - Kytkentä | 500kHz |
| Synkroninen tasasuuntaja | Yes |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 14-HTSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK 1.2V 2A SYNC 14TSSOP
Varastossa: 619
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK 0.8V 2A SYNC 14TSSOP
Varastossa: 281
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK 1V 2A SYNC 14-TSSOP
Varastossa: 269
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK 1.2V 2A SYNC 14TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK 1V 2A SYNC 14-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG BUCK 0.8V 2A SYNC 14TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVAL LM2852X-1.2
Varastossa: 7
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVAL LM2852X-1.8
Varastossa: 4
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVAL LM2852X-2.5
Varastossa: 30
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVAL LM2852X-3.3
Varastossa: 3