| Osa numero | DAC60004IPW |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 12 |
| D / A-muuntimien määrä | 4 |
| Asettumisaika | 8µs |
| Tulostyyppi | Voltage - Buffered |
| Differentiaaliulostulo | No |
| Dataliitäntä | SPI, DSP |
| Viitetyyppi | External |
| Jännitesyöttö, analoginen | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Jännite, digitaalinen | 2.7 V ~ 5.5 V |
| INL / DNL (LSB) | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| Arkkitehtuuri | R-2R |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 14-TSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DAC 10BIT 1CH LP SC70-6
Varastossa: 750
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: HIGH VOLTAGE OUTPUT WITH CONVERS
Varastossa: 378
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: VOLTAGE-OUTPUT DIGITAL-TO-ANALOG
Varastossa: 3000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DAC 12BIT V-OUT 4CH VSON
Varastossa: 250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DAC 12BIT V-OUT 4CH TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: VOLTAGE-OUTPUT DIGITAL-TO-ANALOG
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DAC 10-BIT 1-CH LP SC70-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DAC 10-BIT 1-CH LP SC70-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DAC 10-BIT 1-CH LP SC70-6
Varastossa: 0