| Osa numero | CY74FCT138ATSOC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Decoder/Demultiplexer |
| Piiri | 1 x 3:8 |
| Itsenäiset piirit | 1 |
| Nykyinen - Suuri, matala | 32mA, 64mA |
| Jännitelähteen lähde | Single Supply |
| Jännitteensyöttö | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 1-OF-8 DECODER 16-SOIC
Varastossa: 8120
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 1-OF-8 DECODER 16-SOIC
Varastossa: 218
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 1-OF-8 DECODER 16-SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 1-OF-8 DECODER 16SSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 1-OF-8 DECODER 16-SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 1-OF-8 DECODER 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 1-OF-8 DECODER 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 1-OF-8 DECODER 16SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 1-OF-8 DECODER 16SSOP
Varastossa: 0