| Osa numero | CSD13306W |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 12V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 3.5A (Ta) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 2.5V, 4.5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1.3V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 11.2nC @ 4.5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1370pF @ 6V |
| Vgs (Max) | ±10V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 1.9W (Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 10.2 mOhm @ 1.5A, 4.5V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | 6-DSBGA (1x1.5) |
| Pakkaus / kotelo | 6-UFBGA, DSBGA |
Valmistaja: Cree/Wolfspeed
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 600V 1A TO252-2
Varastossa: 0