| Osa numero | CDCVF2510APWR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | PLL Clock Driver |
| PLL | Yes with Bypass |
| panos | LVTTL |
| ulostulo | LVTTL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 2:11 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/No |
| Taajuus - maks | 175MHz |
| Jakaja / Kerroin | No/No |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 24-TSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:9 650MHZ 28PLCC
Varastossa: 5032
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUF 1:10 200MHZ 24TSSOP
Varastossa: 337
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:9 650MHZ 28PLCC
Varastossa: 2250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:9 650MHZ 28PLCC
Varastossa: 2250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUF 1:10 200MHZ 24TSSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:9 650MHZ 28PLCC
Varastossa: 124
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUF 1:10 200MHZ 24TSSOP
Varastossa: 101
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUF 1:10 200MHZ 24TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUF 1:10 200MHZ 24TSSOP
Varastossa: 0