| Osa numero | CDCF2510PW |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| PLL | Yes |
| Päätarkoitus | Memory, DRAM DIMM |
| panos | Clock |
| ulostulo | Clock |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:10 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/No |
| Taajuus - maks | 140MHz |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 24-TSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PLL CLOCK MULTIPLIER 24-QSOP
Varastossa: 2050
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PLL CLOCK MULTIPLIER 24-QSOP
Varastossa: 119
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 3.3V PLL CLOCK-DRVR 24-TSSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 3.3V PLL CLOCK-DRVR 24-TSSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP
Varastossa: 1140
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 3.3V PLL CLOCK-DRVR 24-TSSOP
Varastossa: 1140
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 3.3V PLL CLOCK-DRVR 24-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP
Varastossa: 0