| Osa numero | CDC925DLRG4 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| PLL | Yes |
| Päätarkoitus | Intel CPU Servers |
| panos | Crystal |
| ulostulo | CMOS |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:24 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/No |
| Taajuus - maks | 133MHz |
| Jännitteensyöttö | 2.375 V ~ 3.465 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 56-SSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 2:6PLL SYNTH/MULT/DIV 20TSSOP
Varastossa: 3500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 2:6PLL SYNTH/MULT/DIV 20TSSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 133-MHZ CLOCK SYNTH 56-SSOP
Varastossa: 0