| Osa numero | CD74HC299M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Logiikkatyyppi | Universal Shift Register |
| Piirien määrä | 8-Bit |
| Nykyinen - Suuri, matala | 7.8mA, 7.8mA |
| Jännitteensyöttö | 2 V ~ 6 V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-SOIC |
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: 100G1131-0.40-0/2/9-0
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC
Varastossa: 3600
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SOIC
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-DIP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-DIP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC
Varastossa: 0