| Osa numero | CC2430F32RTCRG3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | TxRx + MCU |
| RF perhe / vakio | 802.15.4 |
| protokolla | Zigbee® |
| modulaatio | DSSS, O-QPSK |
| Taajuus | 2.4GHz |
| Datanopeus (maksimi) | 250kbps |
| Teho - lähtö | 0dBm |
| Herkkyys | -92dBm |
| Muistikoko | 32kB Flash, 8kB SRAM |
| Sarjaliitännät | SPI, USART |
| GPIO | 21 |
| Jännitteensyöttö | 2 V ~ 3.6 V |
| Nykyinen - vastaanottaminen | 26.7mA |
| Nykyinen - Lähettävä | 26.9mA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 48-VFQFN Exposed Pad |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL MODULE FOR CC2430-CC2590
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC SOC IEEE 802.15.4/ZIG 48VQFN
Varastossa: 9880
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48-VFQFN
Varastossa: 7500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48-VFQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48-VFQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48-VFQFN
Varastossa: 0