| Osa numero | CC2420-RTR1 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | TxRx Only |
| RF perhe / vakio | 802.15.4 |
| protokolla | Zigbee® |
| modulaatio | DSSS, O-QPSK |
| Taajuus | 2.4GHz |
| Datanopeus (maksimi) | 250kbps |
| Teho - lähtö | 0dBm |
| Herkkyys | -95dBm |
| Muistikoko | - |
| Sarjaliitännät | SPI |
| GPIO | - |
| Jännitteensyöttö | 2.1 V ~ 3.6 V |
| Nykyinen - vastaanottaminen | 18.8mA |
| Nykyinen - Lähettävä | 8.5mA ~ 17.4mA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 48-VFQFN Exposed Pad |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-VFQFN
Varastossa: 8000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC RF TXRX 2.4GHZ LP 48-QFN
Varastossa: 8000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-VFQFN
Varastossa: 1419