| Osa numero | CC1110F8RSPRG3 |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | TxRx + MCU |
| RF perhe / vakio | General ISM < 1GHz |
| protokolla | - |
| modulaatio | 2FSK, ASK, GFSK, MSK, OOK |
| Taajuus | 300MHz ~ 348MHz, 391MHz ~ 464MHz, 782MHz ~ 928MHz |
| Datanopeus (maksimi) | 500kBaud |
| Teho - lähtö | 10dBm |
| Herkkyys | -112dBm |
| Muistikoko | 8kB Flash, 1kB SRAM |
| Sarjaliitännät | I²S, USART |
| GPIO | 21 |
| Jännitteensyöttö | 2 V ~ 3.6 V |
| Nykyinen - vastaanottaminen | 16.2mA ~ 21.5mA |
| Nykyinen - Lähettävä | 18mA ~ 36.2mA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 36-VFQFN Exposed Pad |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: KIT EVAL MODULE CC1110EMK868-915
Varastossa: 7
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: KIT EVAL MODULE CC1110EMK433
Varastossa: 5
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: KIT DEV CC1110-CC1111DK
Varastossa: 2
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: KIT DEV MINI FOR CC1110X RF SOC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-VFQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-VFQFN
Varastossa: 0