| Osa numero | BUF634U |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | Buffer |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 2000 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | - |
| -3db kaistanleveys | 180MHz |
| Nykyinen - tulovirta | 5µA |
| Jännite - Syöttöerotus | 30mV |
| Nykyinen - tarjonta | 15mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 250mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 8TSSOP
Varastossa: 537
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 10VSON
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 8-TSSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 8-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 10VSON
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 8-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 8-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 10VSON
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP BUFF CMOS R-R 10VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC PROG VOLTAGE SOURCE 10VSON
Varastossa: 0